Almina Dekorasyon 2012 yılında kurulmuş. kuruluş gayesi olarak sadece tezgah arası cam işlerini meslek edinerek yola çıkmış ve bu yolda türkiyenin en koklu ve tecrubeli firması olmuştur.
3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız seçenekler sunarak kişilere özel ve özgürce dekorasyon imkanı sunarak çalışmalar yapmaktadır.
Yaşam alanlarında farklılık yaratarak, renk kazandıran sınırsız dekorasyonlar yaptığımızı sloganize etmemizin bir çok sebebi var. Çünkü bir çok alanda, kişiye özel ürünler üretiyoruz..
 
Bir sektor olarak oluşturduğumuz ve edindiğimiz tecrubelerimizi hep daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı; toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırarak çalışıyoruz. Firmamızın öncelikli hedefi; %100 müşteri memnuniyetini sağlarken, toplam kalite bilinciyle ürünlerimizin kalitesini düşürmeden markalaşarak büyümek, Türkiye'nin her ilinde bir şube açarak sizlere hizmet vermeyi hedefleyerek yola çıktık ve bu doğrultuda da devam ediyoruz..
 
Bayilik verdiğimiz illerdeki aile bireylerimiz bünyesinde de olduğu gibi; güçlü, teknik bilgisi yüksek kadromuz ile hayal gücünüzü yansıtmaya odaklı yenilikçi, hızlı çözümler üreten, verimli, güvenilir, kaliteden, zaman kaybından ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden; Dünya Standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla sizlere hizmet sunmak için durmak bilmeden sürekli çalışmaktayız.
 
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her konumda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak en büyük emelimizdir. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak büyük bir kurum kimliği avantajını kullanırken aynı zamanda butik çalışabilme ve esneklik açısından küçük bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.
 
İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dâhil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.
 
Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz..
 
Müşterimizin hayal ettiği dekorasyonları tasarlayarak üretim yaparken aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ve bizlere ulaşılabilirliği arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Mevcut ve gelecekteki tüm dekorasyon beklentilerinizi karşılayacak biçimde; Teknolojik gelişmeleri Dünya bazında takip ederek, bu gelişmelere ayak uydurarak kendimizi yeniliyor, ekibimizin eğitimlerini sağlıyoruz. Türkiye'nin her ilinde bir showroom açarak sizlere her şehirde aynı ürün seçeneklerini en kaliteli, en güvenli ve %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için gelişmeye devam ediyoruz.

"Türkiye'nin En Kaliteli 3D mutfak tezgah arası camı ile sevdiğiniz manzarayı evinize taşıyoruz.."